Základní informace k rezervačnímu systému

  1. SKUPINA ČI JEDNOTLIVEC: Pro rezervaci slouží formulář připojený níže. Můžete použít variantu pro jednotlivce (výchozí), nebo přepnout na formulář pro skupinu.
  2. VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE: Po kliknutí na první položku se vám zobrazí události k výběru. Obsazené události se již nezobrazí. "Rodné jméno" = křestní jméno.
  3. HROZNATOVA MÍSA: Do poznámky ve formuláři můžete vepsat něco do naší "Hroznatovy mísy" (potřebuji - nabízím - poděkování - přímluva - vzkaz apod.).
  4. POTVRZENÍ REZERVACE: Pro potvrzení rezervace vám po chvilce přijde email, kde již nemusíte na nic dalšího klikat. Jen si jej uschovejte pro případ odhlášení. 
  5. TELEFONICKÁ REZERVACE: Telefonická možnost objednání či zrušení rezervace je v pracovní dny 9 - 12 a 13 - 16 hod. na tel. 731 619 762 (kancelář) nebo 731 619 729 (charita). 
  6. VZÁJEMNÁ VÝPOMOC: Pokud rezervujete za jednotlivce, který nemá email, zadejte jeho jméno a váš email, ze kterého pak můžete na jeho žádost rezervaci zrušit.  
  7. ZRUŠENÍ REZERVACE: Pokud nemůžete přijít, v emailu klikněte na odkaz "Zrušit rezervaci" (nejpozději 1 hod. před začátkem) nebo zavolejte tomu, kdo vám rezervaci zařídil.
  8. ČASOVÉ OMEZENÍ PŘÍCHODU: Pokud se nedostavíte nejpozději 10 minut před začátkem události, mohou být místo vás vpuštěny další osoby bez rezervace.
Ochrana osobních údajů: Telefonní číslo i email slouží pro kontakt v případě nějaké změny i kvůli dalším možným kontaktům pro vnitřní účely farnosti. Rok narození slouží k rozlišení, že se nejedná o stejnou osobu v případě dvou osob stejného jména a příjmení. Informace, které zde poskytujete, poskytujete dobrovolně. Nejsou předávány třetím osobám a v případě potřeby je možné je přes email, který jste obdrželi po přihlášení, trvale vymazat tím, že se z události odhlásíte. Více k ochraně osobních údajů ve farnosti najdete na farnostcheb.cz/gdpr